AMFO 2019

Ocenenia v krajskom kole amatérskej fotografie Košického samosprávneho kraja:

I. skupina – autori do 16. rokov:

Kategória: Farebná fotografia
1. Antónia Kenderešová, Koškovce (Košice) – Jediný kamarát, 2018
2. Peter Kucharík, Giraltovce (Košice) – Okno do duše, 2019
3. Dávid Šipoš, Košice – Portál, 2018
                                          – Vtáky, 2018

Čestné uznanie:
Maximilián Slivka, Spišská Nová Ves – Laura 1, 2018
                                                                    – Laura 2, 2018
Petra Fečiková, Michalovce – Cesta do rozprávky, 2018
Márton Erdélyi, Veľká ida (Košice) – Moja mačka, 2019

Kategória: Čiernobiela fotografia
1. Petra Fečiková, Michalovce – Sloboda, 2018
                                                      – Slnko svieti, na všetky deti, 2019
2. Klára Čabarová, Košice – Stratená myseľ, 2019
Čestné uznanie:
Kornélia Tóth, Košice – Spomienky, 2019

II. skupina – autori od 16 do 21. rokov:
Kategória: Čiernobiela fotografia
1. Mário Ján Haliena, Košice – Postapokalyptická anarchia, 2018
2. Silvia Czingelyová, Mokrance (Košice) – Telo I., 2019
                                                                           – Telo II., 2019
3. Daniel Šustek, Rožňava – Niko, 2018
Čestné uznanie:
Kristína Radáčiová, Košice – Obloha, 2019

Kategória: Farebná fotografia
1. Milan Demeter, Michalovce – Liberatio 1, 2019
                                                       – Liberatio 4, 2019
2. Antónia Bisová, Košice – Čistota pokoja, 2019
3. Nikola Demeterová, Košice – Uväznená, 2019
Čestné uznanie:
Samuel Gazdura, Rudňany (Spišská Nová Ves) – Premena, 2019
Dobromila Antalová, Brdárka (Rožňava) – Počiatok, 2019
                                                                          – Nox, 2018
Kristína Radáčiová, Košice – Rastlinstvo, 2018
                                                 – Odchylnosť, 2018

III. skupina – autori nad 21. rokov:
Kategória: Farebná fotografia
1. Titáková Diana, Petrovce nad Laborcom (Michalovce) – Urazená, 2019
2. Iveta Liptáková, Spišská Nová Ves – Pod čipkovým prádlom, 2018
                                                                    – Zlomenej lastovičke, 2018
3. Terézia Juričková, Spišská Nová Ves – Portrét 1, 2016
Čestné uznanie:
Zuzana Petríková, Spišská Nová Ves – Odrazy 1, 2019
                                                                   – Odrazy 3, 2019
Mária Kostovčíková, Michalovce – Neodlietaj, 2018
                                                            – Keď duša s krokom ladí, 2018
Bibiana Bystrenová, Čierna Lehota ( Rožňava) – Traktorový minimal 2, 2018

Kategória: Čiernobiela fotografia
1. Daniel Pastucha, Košice – Na zjazdovke, 2019
                                                – Na vlne, 2019
2. Eva Kecseyová, Košice – Zamyslená, 2018
Ľubica Kremeňová, Košice – Po schodoch, 2016
3. Nikola Ivanková, Michalovce – London 03, 2018
Jozef Fekete, Košice – Cesta, 2018
Čestné uznanie:
Katarína Harakaľová, Michalovce – Ľadové črepiny I., 2019
                                                              – Mrazivé ticho, 2019
Diana Titáková, Petrovce nad Laborcom ( Michalovce) – Odchod, 2018
Ľubica Kremeňová, Košice – Tajomstvá okien, 2016

Kategória: Cykly a seriály
1.Izabela Horňáková, Kráľovský Chlmec – Samota 1, 2, 3, 2018
2.Daniel Pastucha, Košice – Torzo 1,2,3,4,5, 2018
3. Mária Kostovčíková, Michalovce – Pod závojom myšlienok1,2,3,4,5, 2018
Čestné uznanie:
Štefan Lipták , Košice – Košické fragmenty 1,2,3,4, 2018

Multimediálna prezentácia:
Čestné uznanie
Peter Pochylý, Michalovce – Víkend v Londýne, 2018

 



Copyright © 2018 Spišské osvetové stredisko. Všetky práva vyhradené.