Vyhodnotenie súťaže VESMÍR OČAMI DETÍ 2019

Regionálne kolo

VÝSLEDKY:
1. kategória – Materské školy:
1. Sofia Wolfová – Moja cesta do vesmíru, 6 rokov, MŠ Stolárska, SNV
2. Laura Zoe Vaščáková – Slováci vo vesmíre, 6 rokov, MŠ Stolárska, SNV
3. Matúš Bača – Kozmonauti na Mesiaci, 6 rokov, MŠ Stolárska, SNV
Čestné uznanie:
Sára Bartková – Mesačná dedina, 6 rokov, MŠ Rybničná, Novoveská huta
Anna Mária Makkaiová – Výlet raketou, 3 roky, MŠ Kluknava

Vystavené:
Nela Uličná – Výlet do farebného vesmíru, 5 rokov, MŠ Stolárska, SNV
Kamil Maršalek – Raketou na Mars, 4 roky, MŠ Rybničná, Novoveská huta
Timea Šargová – Slnečné víly, 6 rokov, MŠ Rybničná, Novoveská huta
Eliaš Pompa, Martina Horváthová – Snívali sme o oblohe, 5 a 6 rokov, MŠ Tehelná, SNV
Ellie Vitková – Hviezdny vesmír, 6 rokov, MŠ Slovenská, SNV

2. kategória – 1. – 4. ročník ZŠ:
1. Sára Ferenčáková – Našli sme vesmírčanov, hurá!, 7 rokov, ZŠ Komenského v Spišských Vlachoch
2. Natália Marčišovská – Slnečná planéta, 7 rokov, ZŠ s MŠ Olcnava
3. Ela Gondová – Planéta lásky, 9 rokov, ZŠ Komenského v Smižanoch

Čestné uznanie:
Nina Mlynárová – Mimozemšťan, 9 rokov, ZŠ Ing. Kožucha, SNV
Alex Mikula – Stretnutie vo vesmíre, 8 rokov, ZŠ Komenského v Spišských Vlachoch

Vystavené:
Emka Gurová – Na návšteve vo vesmíre, 9 rokov, ZŠ Komenského, SNV
Leonard Pikla – Hľadajme sa, 8 rokov, ZŠ Komenského v Spišských Vlachoch
Nela Habasová – Vesmírna svadba, 9 rokov, ZŠ Komenského v Smižanoch
Victoria Kollárová – Dobro a zlo, 8 rokov, ZŠ Komenského v Smižanoch
Laura Semančíková – Veselí astronauti, 8 rokov, ZŠ s MŠ Hrabušice
Zoja Slivová – Kamaráti vo vesmíre, 8 rokov, ZŠ Levočská, SNV
Jakub Poklemba – Ligotavý vesmír, 9 rokov, ZŠ Odorín
Michal Starinský – Planéta v ohrození, 8 rokov, ZŠ s MŠ Hrabušice
Nikola Šoltýsová – Môj vesmír…, 7 rokov, Cirkevná spojená škola, Spišské Vlachy
Tomáš Kotlár – Vesmírčan, 9 rokov, ZŠ Ing. Kožucha, SNV
Viera Martoňáková – Vianočný vesmír, 6 rokov, ZŠ s MŠ Lúčna, Olcnava
Ema Celecová – Hľadajme ich, aj keď sú málo viditeľní, 8 rokov, ZŠ Komenského, Spišské Vlachy
Martin Takáč – NCC -1701, 9 rokov, ZŠ Komenského v Smižanoch
Timea Melničuková – Sladký vesmír, 9 rokov, ZŠ s MŠ Hrabušice
Adam Janovčík – Objav života, 8 rokov, ZŠ Komenského v Smižanoch
Tamara Hudáková – Vesmírna škola, 10 rokov, ZŠ s MŠ Hrabušice
Gabriel Bušovský – Vesmírna galaxia, 10 rokov, ZŠ Odorín
Rastislav Krajči – Vesmírny záblesk, 9 rokov, ZŠ Levočská, SNV
Ema Papcunová – Na Marse, 9 rokov, ZŠ s MŠ Prakovce

3. kategória – 5.- 9. ročník ZŠ:
1. Adriana Takáčová – Pozdrav z vesmíru, 13 rokov, ZŠ Komenského, SNV
2. Sofia Ostapuk – Astronaut objavuje, 13 rokov, ZŠ Ing. Kožucha, SNV
3. Sofia Korfantová – Hviezdna obloha, 12 rokov, ZŠ Hlavná ul., Gelnica

Čestné uznanie:
Júlia Erbanová – UFO, 12 rokov, ZŠ nad Medzou, SNV
Nataša Kolesárová – V rukách mimozemšťana, 11 rokov, ZŠ Komenského v Smižanoch

Vystavené:
Adela Pokutová – Bez názvu, 14 rokov, ŠZŠ Gelnica
Erik Stanko – Planéty v galaxii, 12 rokov, ZŠ nad Medzou, SNV
Karolína Kovalovská – Krížom krážom po vesmíre, ZŠ Komenského, Smižany
Alexandra Jendrálová – Môj let do vesmíru, 12 rokov, ZŠ Hútnicka, SNV
Júlia Molčanová – Žijú na mesiaci ľudia?, 12 rokov, ZŠ Levočská, SNV
Branko Fabiny – Spoznávanie vesmíru, 11 rokov, ZŠ Kluknava
Paula Koperdáková – Nekonečno a ešte ďalej, 14 rokov, ZŠ Spišský Hrušov
Ema Kršjaková – Súhvezdia, 14 rokov, ZŠ Komenského, SNV
Katarína Jankovičová – A predsa Ťa raz zvládnem!, 13 rok., ZŠ Komenského v Spišských Vlachoch
Rose Caroline Gregoire – Prepojenie vesmírov, 13 rokov, ZŠ Ing. Kožucha, SNV
Vanessa Jendralová – Nočný elixír, 14 rokov, ZŠ Komenského, SNV
Monika Topoliová – Galaxia života, 12 rokov, Cirkevná spojená škola, Spišské Vlachy
Natália Omastová – Za oknom, 14 rokov, ZŠ Komenského, SNV
Dominika Rusiňáková – Vesmírne čítanie, 14 rokov, ZŠ Komenského, SNV
Rachel Benčová –Vesmír okolo nás, 12 rokov, ZŠ Rudňany
Martin Kešeľák – Kométa, 14 rokov, ZŠ s MŠ Harichovce
Bianca Čaplová – Vesmír.., 12 rokov, ZŠ Lipová, SNV
Karolína Zabielna – Vesmír v pohybe, 13 rokov, Cirkevná spojená škola , Spišské Vlachy
Timea Kicková – Slnečná sústava ako paleta, 13 rokov, Cirkevná spojená škola, Spišské Vlachy

4. kategória – 1. – 4. ročník ZUŠ:
1. Tamara Dlouhá – Huráá, vesmírny piatok, 10 rokov, ZUŠ SNV
2. Filip Lukáč – Vesmírny nosáč a skočko, 8 rokov, ZUŠ Smižany
3. Katarína Pjonteková – Nezvyčajné kamarátstvo, 9 rokov, ZUŠ Smižany

Čestné uznanie:
Viktória Koperdáková – Hľadanie vesmírneho spojenia, 10 rokov, ZUŠ Krompachy
Marko Matis – Zelený mimozemšťan, 9 rokov, ZUŠ Smižany

Vystavené:
Eliška Andrašiková – Darlong zo žltej planéty, 10 rokov, ZUŠ SNV
Alica Ščurková – Signály pre život, 8 rokov, ZUŠ Krompachy
Lucia Majorová – Už sme sa našli, 8 rokov, ZUŠ Krompachy
Katarína Vranová – Objavy vo vesmíre, 9 rokov, ZUŠ Smižany
Bibiana Vanacká – Mimozemský svet, 9 rokov, ZUŠ Smižany
Bianka Novotná – Zaja čo kradne vesmír, 9 rokov, ZUŠ Smižany

5. kategória- 5. – 9. ročník ZŠ:
1. Tereza Dučáková – Lady/pani Galaxia, 15 rokov, ZUŠ Smižany
2. Patrícia Rusnáková – Stratený vo vesmíre, 13 rokov, ZUŠ Smižany
3. Nina Pavlíková – Vesmír plný snov, 12 rokov, ZUŠ sv. Jána Krstiteľa, Spišské Vlachy

Čestné uznanie:
Natália Jančárová – Vesmírna bytosť, 11 rokov, ZUŠ Krompachy
Magdaléna Fillppová – Záhadný vesmír, 13 rokov, ZUŠ Smižany
Vystavené:
Timea Kicková – Vesmír v linajkách, 13 rokov, ZUŠ sv. Jána Krstiteľa, Spišské Vlachy
Adrián Tobiáš – Cesta do neznáma, 10 rokov, ZUŠ Smižany
Petra Ivančáková – Vesmírna katastrofa, 13 rokov, ZUŠ Smižany
Nina Jiroušková – Sloní vesmír, 13 rokov, ZUŠ Smižany
Petra Frycová – Pokoj, 14 rokov, ZUŠ Krompachy
Simona Valenčíková – Mimozemšťanka, 11 rokov, ZUŠ Krompachy

 


 

 



Copyright © 2018 Spišské osvetové stredisko. Všetky práva vyhradené.